Вівторок, 24.10.2017, 01:19
Вітаю Вас Гість | RSS

Зарічненський райметодкабінет

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Олімпіади та конкурси

НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ ТА ЇХ

НАСТАВНИКАМ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ

УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

2016-2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

 

Полюхович Альоні, учениці 7 класу Серницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІІ місце) та вчителю математики Полюхович Ганні Григорівні;

Улітко Тетяні, учениці 8 класу Вичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІІ місце) та вчителю математики Шкоді Ользі Михайлівні;

Командік Анастасії, учениці 8 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» (ІІ місце) та вчителю української мови і літератури Юрашкевич Ірині Михайлівні;

Сагану Олесю, учню 9 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» (ІІІ місце) та вчителю української мови і літератури Кирикович Зої Леонідівні;

Шабаліну Михайлу, учню 9 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» (ІІІ місце) та вчителю історії Супрунюк Наталії Станіславівні;

Полюхович Валентині, учениці 11 класу Серницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІІ місце) та вчителю англійської мови Полюхович Ірині Анатоліївні;

Полюховичу Олегу, учню 9 класу Серницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІІ місце) та вчителю географії Клімович Вірі Миколаївні;

Полюхович Юлії, учениці 11 класу Серницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІІ місце) та вчителю географії Клімович Вірі Миколаївні.

Полюховичу Олегу, учню 9 класу Серницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІІ місце) та вчителю біології Полюхович Любові Яківні.

 

Юним обдаруванням та їхнім наставникам миру,

досягнення нових висот і здобуття ще більших перемог!


Наказ відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації   від 20.10.2016 року №207 "Про проведення І – ІІ етапів ХVІІ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2016 – 2017 навчальному році"

переглянути\завантажити

Наказ відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації   від 13.10.2016 року №202 "Про проведення І – ІІ етапів ХVІІ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка у 2016 – 2017 навчальному році" переглянути\завантажити

Наказ відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації   від 23.09.2016 року №179 " Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016–2017 навчальному році"

переглянути\завантажити


          

 Вітаємо переможців та їхніх наставників ІІІ етапу Всеукраїнських    

                         учнівських олімпіад 2015-2016 навчального року!

 

 Улітко Тетяну, ученицю 7 класу Вичівської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів (ІІ місце) та  вчителя математики Шкоду Ольгу Михайлівну;

Сагана Олеся, учня 8 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» (ІІ місце) та вчителя математики Войтович Ніну Іванівну;

Полюховича Владислава, учня 8 класу Дібрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІ місце) та вчителя географії Смаглюк Нелю Іванівну;

Полюхович Юлію, ученицю 10 класу Серницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІІ місце) та вчителя географії Клімович Віру Миколаївну;

Дяденчук Катерину, ученицю 10 класу Зарічненської загальноосвітньої школа ІІ-ІІІ ступенів (ІІІ місце) та  вчителя української мови і літератури Стрілкову Любов Дмитрівну;

Пукало Олександру, ученицю 11 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» (ІІІ місце) та  вчителя української мови і літератури Дивульську Оксану Василівну;

Шабаліна Михайла, учня 8 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» (ІІІ місце), та вчителя історії Супрунюк Наталію Станіславівну;

Полюхович Юлію, ученицю 10 класу Серницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІІ місце) та вчителя історії Полюхович Валентину Василівну;

Полюховича Олега, учня 8 класу  Серницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІІ місце) та вчителя біології Полюхович Любов Яківну;

Сірка Станіслава, учня 9 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (ІІІ місце) та вчителя біології Делідон Людмилу Василівну;

Полюхович Юлію, ученицю 10 класу Серницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІІ місце) та вчителя біології Полюхович Любов Яківну;

Сірка Станіслава, учня 9 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (ІІІ місце) та вчителя німецької мови Сірко Ніну Василівну;

Колесника Сергія, учня 11 класу Неньковицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІІ місце) та вчителя трудового навчання  Дичука Миколу Миколайовича. 

 


 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Copyright MyCorp © 2017
uCoz