Неділя, 21.01.2018, 15:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Зарічненський райметодкабінет

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Грудень » 26 » Семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи
16:53
Семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи

Інновації в управлінні методичною роботою:

проектуємо та впроваджуємо

Будь-які зміни здаються неможливими.

Але коли вони відбуваються,

неможливим здається

колишнє становище речей.

 

Розвиток сучасної освітньої системи порушує безліч питань щодо організації й упровадження інновацій у процес навчання, що надають можливості для самореалізації та самовдосконалення кожної особистості. Від готовності до інноваційної діяльності залежить успішність і ефективність реалізації інноваційних освітніх проектів.

Успіх інноваційної діяльності залежить від багатьох чинників, найважливішим із яких є якість управління інноваціями. Жодні інновації не будуть упроваджені, якщо керівник і його команда не будуть мати основного – бажання змінити освітню діяльність на краще.

Тільки такий керівник буде готовий ініціювати інноваційну діяльність, буде сам відкритий інноваціям, буде створювати умови для впровадження інновацій у колективі та організації науково-методичного супроводу інноваційних процесів.

Саме питанням науково-методичного забезпечення впровадження інновацій в умовах інформаційного простору школи був присвячений семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Зарічненщини з теми «Формування інноваційної компетентності – невід’ємна умова становлення й розвитку сучасного педагога у світлі вимог Концепції «Нова українська школа», що відбувся 15 грудня 2017 року на базі Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

Учасників засідання зустріло музичною композицією вокальне тріо «Журавлинка», переможці обласного етапу фестивалю-конкурсу «Поліська січ», які щиро привітали гостей та висловили найкращі побажання.

Директор Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Стрілкова Любов Дмитрівна презентувала роботу закладу.

Бабич Людмила Володимирівна, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Зарічненської районної державної адміністрації ознайомила присутніх з планом засідання, акцентувала увагу на важливості підвищення професійної компетентності педагогічних кадрів в сучасних умовах реформування української школи, орієнтації на європейський освітній простір, вивченні нормативно-правового супроводу роботи над науково-методичною проблемною темою, інтерактивності мети, змісту і форм роботи з педагогічними працівниками з реалізації етапів роботи над науково-методичною проблемною темою.

Костюкович Любов Аркадіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів ознайомила учасників засідання з особливостями використання інформаційно-комунікативних технологій з метою формування життєво компетентної особистості в умовах інтеграції до європейського освітнього простору.

Сікліцька Оксана Віталіївна, учитель англійської мови Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, керівник методичного об’єднання вчителів іноземної у своєму виступі презентувала роботу над удосконаленням професійної компетентності учителя іноземної мови на засадах упровадження інноваційних технологій.

Формуванню позитивного психологічного мікроклімату педагогічного колективу як запоруки продуктивної діяльності навчального закладу присвятила свій виступ Полюхович Тетяна Анатоліївна, практичний психолог Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

Практичний модуль дав змогу учасникам засідання ознайомитися із «творчою майстернею» вчителів закладу.

Учасники засідання відвідали фрагменти уроків вчителів Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів:

фрагмент уроку української літератури у 9-Б класі з теми «Доля дітей-сиріт у творчості поетів рідного краю» (Пуха Валентина Михайлівна, вчитель української мови та літератури Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів);

фрагмент уроку фізики у 9-А класі з теми «Розкладання білого світла на спектр кольорів» (Пишко Людмила Василівна, вчитель фізики Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів);

фрагмент уроку художньої культури у 10-А класі з теми «Музична культура. Українські народні пісні» (Полюхович Інна Іванівна, вчитель художньої культури Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів);

фрагмент уроку природознавства у 2 класі з теми «Їстівні та отруйні гриби» (Марсуля Жанна Карлівна, вчитель початкових класів Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів);

фрагмент уроку німецької мови у 5-А класі з теми «Це моя сім’я» (Краснюк Ольга Дмитрівна, вчитель німецької мови Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів).

Інформаційний лікбез. Актуальні проблеми вчителів інформатики у сучасному освітньому просторі (Масюк Оксана Володимирівна, вчитель математики та інформатики Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, керівник творчої групи із запровадження інформаційних технологій).

Педагоги навчального закладу провели майстер-класи з питань:

проект «Гроші в історії Зарічненщини» (Полюхович Іван Миколайович, вчитель історії Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів);

майстер-клас з виготовлення «Різдвяного віночка» (Мельничук Тетяна Андріївна, вчитель образотворчого мистецтва Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, керівник групи творчих вчителів із упровадження проблемного питання школи).

Учасники засідання мали змогу ознайомитися з виставкою педагогічного досвіду адміністрації і вчителів навчального закладу.

В підсумковому модулі було вироблено та прийнято рекомендації для заступників директорів з навчально-виховної роботи щодо створення узагальненого професійного портрету сучасного інноваційно зорієнтованого вчителя.

Завершився семінар круглим столом «Модернізація, зміни у школі та впровадження нових технологій», у ході якого учасники семінару обговорили зміни в освіті, що їх започатковує закон «Про освіту», проблеми, пов’язані з упровадженням інновацій, нові підходи до вирішення проблем.

Усі учасники семінару-практикуму щиро вдячні адміністрації та педагогічному колективу Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів за високий науково-методичний рівень підготовки та проведення семінару-практикуму.

 

 

Переглядів: 45 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2018
uCoz