Неділя, 21.01.2018, 15:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Зарічненський райметодкабінет

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Грудень » 11 » ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
11:56
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

ІІ етап Всеукраїнської учнівської

олімпіади з фізики

08 грудня 2017 року на базі Зарічненського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія" проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, в якому взяли участь 49 учнів із 18 закладів загальної середньої освіти району та 2 закладів загальної середньої освіти Локницької ОТГ.

Переможцями районного заходу стали:

 

І місце

Полюхович Ярина, учениця 7 класу Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Чередько Данило, учень 8 класу Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Войтович Олег, учень 9 класу Вичівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Харковець Лілія, учениця 10 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

Полюхович Олег, учень 10 класу Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Волочнюк Максим, учень 11 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»

ІІ місце

Петровець Ігор, учень 7 класу Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Голяка Дмитро, учень 7 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

Івашкевич Юлія, учениця 8 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

Дяденчук Владислав, учень 9 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

Полюхович Каріна, учениця 9 класу Бутівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів

ІІІ місце

Квачук Валентина, учениця 7 класу Борівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Масюк Тетяна, учениця 7 класу Іванчицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

Мелейчук Дарина, учениця 8 класу Новорічицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Делідон Олександр, учень 8 класу Бродницької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

Кудрик Марія, учениця 9 класу Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Філончук Микола, учень 9 класу КЗ "Кутинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів";

Мойсієвич Олена, учениця 9 класу Бродницької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

Смаглюк Оксана, учениця 9 класу Дібрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Мандрійчук Ганна, учениця 10 класу Борівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Полюхович Владислав, учень 10 класу Дібрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Кирилюк Віталій, учень 10 класу Мутвицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Миколайчик Христина, учениця 11 класу Кухітсько-Вільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

Зичимо переможцям та їхнім наставникам нових перемог у подальших олімпійських перегонах!

Переглядів: 49 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2018
uCoz