Неділя, 21.01.2018, 15:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Зарічненський райметодкабінет

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Грудень » 18 » ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
11:07
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

 

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії проведено 14 грудня 2017 року на базі Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, в якому взяли участь 55 учнів (8 клас – 17, 9 клас – 16, 10 клас – 12, 11 клас – 10) із 20 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Спільним рішенням журі переможцями стали:

І місце:

- Полюхович Альона – учениця 8 класу Серницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Полюхович Лілія - учениця 9 класу Серницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Шабалін Михайло – учень 10 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія;

- Чудінович Юлія – учениця 11 класу Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

ІІ місце:

- Гайчук Анастасія – учениця 8 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія;

- Мелейчук Дарина – учениця 8 класу Новорічицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Татусь Роман –учень 9 класу КЗ «Кутинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»;

- Полюхович Каріна – учениця 9 класу Бутівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

- Смаглюк Оксана – учениця 10 класу Дібрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Полюхович Олег – учень 10 класу Серницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Миколайчик Христина – учениця 11 класу Кухітсько-Вільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Мартиненко Юлія – учениця 11 класу Мутвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Казанчук Лілія – учениця 11 класу Неньковицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

ІІІ місце:

- Романова Віта – учениця 8 класу Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Чугай Ольга – учениця 8 класу Мутвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Перунін Валентин – учень 8 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія;

- Чепура Богдана – учениця 8 класу Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Вискрибенцева Олександра – учениця 8 класу Прикладницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Дяденчук Владислав – учень 9 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія;

-Тишковець Роман – учень 9 класу Іванчицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

- Ковенько Назар – учень 9 класу Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Смаглюк Анастасія – учениця 9 класу Дібрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Музичко Назар – учень 9 класу Вичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Мойсієвич Олена – учениця 9 класу Бродницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

- Корнійчук Назар – учень 10 класу Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Захаревич Валерія – учениця 10 класу Морочненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Шрамович Карина – учениця 10 класу Новорічицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Сиротюк Андрій – учень 10 класу КЗ «Кутинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»;

- Пуха Юлія – учениця 11 класу Прикладницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців та їхніх наставників і зичимо всім учасникам історичної олімпіади успіхів і нових перемог!

Переглядів: 28 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2018
uCoz