Вівторок, 26.09.2017, 12:14
Вітаю Вас Гість | RSS

Зарічненський райметодкабінет

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Грудень » 16 » ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
11:11
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

 

Щоденник олімпіад: ІІ етап Всеукраїнської учнівської

олімпіади з української мови та літератури

15 грудня 2016 року на базі Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» було проведено ІІ  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

У змаганні взяли участь 72 учні 7-11 класів із 21 загальноосвітніх  навчальних  закладів  району, серед     яких 17 учнів 7 класу, 18 – восьмикласників, 17 учнів 9 класу, 11 – 10 класу, 9 одинадцятикласників.

Переможці

ІІ етапу ХХХІ Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури

 

І місце

Гайчук Анастасія, учениця 7 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І  ступеня – гімназія»;

Командік  Анастасія, учениця 8 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І  ступеня – гімназія»;

Саган Олесь, учень 9 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І  ступеня – гімназія»;

Доронін Наталія, учениця 10 класу Мутвицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Дяденчук Катерина, учениця 11 класу Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

ІІ місце

Мелейчук Дарина, учениця 7 класу Новорічицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Полюхович Альона, учениця 7 класу Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Шрамович Катерина, учениця 8 класу Новорічицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Полюхович Анастасія, учениця 9 класу Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Кузло Аня, учениця 10 класу Дібрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Шрамович Марина, учениця 11 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І  ступеня – гімназія»;

Базилюк Юлія, учениця 11 класу Новорічицької загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів;

Харковець Олена, учениця 11 класу Кухченської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

ІІІ місце

Грицевич Лілія, учениця 7 класу Бродницької загальноосвітньої школи  І – ІІ ступенів;

Масюк Ірина, учениця 8 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І  ступеня – гімназія»;

Поляк Анастасія, учениця 8 класу Острівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

Харковець Артур, учень 9 класу Кухченської загальноосвітньої школи  І – ІІІ;

Портюх Мирослава, учениця 9 класу Мутвицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Дейнеко Альона, учениця 9 класу Перекальської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

Вовчук Богдана, учениця 9 класу Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Пронькіна Анастасія, учениця 10 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І  ступеня – гімназія»;

Смаглюк Ріта, учениця 11 класу Дібрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Полюхович Юлія, учениця 11 класу Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Ковальчук Мирослава, учениця 11 класу Кухітсько-Вільської загальноосвітньої школи І – ІІІ  ступенів.

 

Щиро вітаємо переможців та наставників!

Зичимо нових звершень в інтелектуальних та творчих змаганнях!

 

                                                         Л. Бабич, завідувач

 Зарічненського районного

                                                                методичного кабінету

 

 

Переглядів: 75 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2017
uCoz