Середа, 13.12.2017, 02:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Зарічненський райметодкабінет

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Листопад » 30 » ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
10:56
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади

з математики

29 листопада 2017 року на базі Зарічненського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія" проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якому взяли участь 77 учнів із 20 загальноосвітніх навчальних закладів району та 5 загальноосвітніх навчальних закладів Локницької ОТГ.

Переможцями районного заходу стали:

 

І місце

Ломако Ангеліна, учениця 6 класу Іванчицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

Полюхович Ярина, учениця 7 класу Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Масюк Тетяна, учениця 7 класу Іванчицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

Івашкевич Юлія, учениця 8 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

Полюхович Альона, учениця 8 класу Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Улітко Тетяна, учениця 9 класу Вичівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Полюхович Владислав, учень 10 класу Дібрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Волочнюк Максим, учень 11 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»

ІІ місце

Делідон Софія, учениця 6 класу Бродницької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

Калюта Ярослав, учень 6 класу Млинківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Ломазей Катерина, учениця 7 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

Полюхович Оксана, учениця 7 класу Дібрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Кравчук Яна, учениця 8 класу Борівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Мельник Олександр, учень 8 класу Річицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

Швая Надія, учень 8 класу Вовчицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

Дяденчук Владислав, учень 9 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

Тишковець Роман, учень 9 класу Іванчицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

Саган Олесь, учень 10 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»

ІІІ місце

Смаглюк Марія, учениця 6 класу Дібрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Моторко Мирослава, учениця 6 класу Бутівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

Онуфрійчук Артем, учень 6 класу КЗ "Локницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів";

Ковенько Матвій, учень 6 класу Борівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Кутенес Денис, учень 6 класу Вовчицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

Меснікович Дмитро, учень 7 класу Річицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

Мелейчук Дарина, учениця 8 класу Новорічицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Костюкович Софія, учениця 8 класу Зарічненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Захаревич Володимир, учень 8 класу Морочненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Соломко Наталія, учениця 8 класу КЗ "Храпинська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів".

Зичимо переможцям та їхнім наставникам нових перемог у подальших олімпійських перегонах!

Переглядів: 72 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Copyright MyCorp © 2017
uCoz