Середа, 13.12.2017, 02:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Зарічненський райметодкабінет

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Грудень » 23 » Об’єднані українським словом
15:58
Об’єднані українським словом

Об’єднані українським словом

 

з 01 по 20 грудня 2016 року проходив ІІ (районний) етап XVІ Всеукраїнського конкурсу  учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінаціях: «Література», «Історія України і державотворення», «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво», присвячений 25-річчю незалежності України.

У Конкурсі взяли участь 35 учнів із  15 загальноосвітніх навчальних закладів району (Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія», Вичівської, Зарічненської, Морочненської, Мутвицької, Неньковицької, Новорічицької, Серницької загальноосвітніх шкіл І – ІІІ ступенів, Бродницької, Вовчицької, Іванчицької, Олександрівської, Острівської, Перекальської, Храпинської загальноосвітніх шкіл І – ІІ  ступенів).

Переможці  ІІ етапу ХVI  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

у номінації «Література»:

 І місце – Макаревич Тетяна, учениця 7 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

ІІ місце – Полюхович Дарина, учениця 8 класу Вовчицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

ІІ місце – Поляк Анастасія, учениця 8 класу Острівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

ІІІ місце – Антосюк Василь, учень 8 класу Храпинської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

ІІІ місце – Грицук Валентина, учениця 9 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів.

у номінації «Історія України і державотворення»:

І місце – Корнійчук Андрій, учень 7 класу Мутвицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

ІІ місце – Полюхович Юлія, учениця 11 класу Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Зубкович Андрій, учень 9 класу Храпинської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів.

у номінації «Образотворче мистецтво»:

І  місце – Полюхович Анастасія, учениця 7 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

ІІ місце – Івашкевич Юлія, учениця  7 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

ІІ місце – Шрамович Руслана, учениця 8 класу Новорічицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Полюхович Дарина, учениця 6 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

ІІІ місце – Касянчик Ірина, учениця 7 класу Перекальської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

у номінації  «Декоративно-прикладне мистецтво»:

І місце – Саприкіна Дар’я, учениця 3 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

ІІ місце – Полюхович Дмитро, учень 2 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

ІІІ місце – вихованці гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Іванчицької загальноосвітньої школи   І – ІІ ступенів;

ІІІ місце – Костюкович Софія, Полюхович Дарина, вихованці гуртка «Вишивка стрічкою» Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців, учасників та наставників!

Бажаємо здоров’я та нових  успіхів!

 

Переглядів: 103 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2017
uCoz