Вівторок, 24.10.2017, 01:27
Вітаю Вас Гість | RSS

Зарічненський райметодкабінет

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Листопад » 30 » Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
18:36
Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської

учнівської олімпіади з  географії

у 2016/2017 навчальному році

29 листопада 2016 року на базі Зарічненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, в якому взяли участь 42  учні 8–11-х класів із 18 загальноосвітніх навчальних закладів району: 15 учнів – 8-х класів, 13 – 9-х класів, 7 – 10-х класів та 7 – 11-х класів.

Узагальнюючи  підсумки проведення ІІ етапу олімпіади, слід відзначити, що найкращі результати виявили  учні Зарічненського НВК, Серницької, Кутинської  загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Список

переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

 та вчителів, які підготували переможців

№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Навчальний заклад

Клас

Місце

Вчитель

  1.  

Татусь Роман Миколайович

Кутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8

1

Менделюк Світлана Леонідівна

  1.  

Боричевський Ілля Григорович

Зарічненський НВК

загальноосвітня школа       

  І–ІІІ ступенів

8

2

Штунда Віта Ростиславівна

  1.  

Полюхович Валентина Василівна

Серницька загальноосвітня школа  І–ІІІ ступенів

8

3

Клімович Віра Миколаївна

  1.  

Полюхович Олег Сергійович

Серницька загальноосвітня школа  І–ІІІ ступенів

9

1

Клімович Віра Миколаївна

  1.  

Харковець Лілія Валентинівна

Зарічненський НВК

загальноосвітня школа       

  І–ІІІ ступенів

9

2

Штунда Віта Ростиславівна

  1.  

Дейнеко Альона

Русланівна

Перекальська

загальноосвітня школа  І–ІІІ ступенів

9

3

Ковенько Тетяна Сергіївна

  1.  

Чміль Катерина Віталіївна

Локницька

загальноосвітня школа  І–ІІІ ступенів

9

3

Ігнатюк Галина Андріївна

  1.  

Пукало Оксана Ігорівна

Зарічненський НВК

загальноосвітня школа       

  І–ІІІ ступенів

10

1

Штунда Віта Ростиславівна

  1.  

Пуха Юлія Андріївна

Прикладницька загальноосвітня школа   І–ІІІ ступенів

10

2

Вечорко Тетяна Павлівна

  1.  

Костюкович Марія Віталіївна

Серницька загальноосвітня школа  І–ІІІ ступенів

10

3

Клімович Віра Миколаївна

  1.  

Полюхович Юлія Андріївна

Серницька загальноосвітня школа  І–ІІІ ступенів

11

1

Клімович Віра Миколаївна

  1.  

Конопліцький Юрій Ігорович

Зарічненський НВК

загальноосвітня школа       

  І–ІІІ ступенів

11

2

Штунда Віта Ростиславівна

  1.  

Полюхович Світлана Олександрівна

Морочненська

загальноосвітня школа   І – ІІІ ступенів

11

3

Музичко Галина Миколаївна

 
Щира подяка учасникам, переможцям та наставникам!
Переглядів: 66 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Copyright MyCorp © 2017
uCoz