Вівторок, 26.09.2017, 12:20
Вітаю Вас Гість | RSS

Зарічненський райметодкабінет

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Листопад » 29 » Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
11:01
Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

 

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

 

 

 

    

 

   28 листопада 2016 року на базі Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 6 – 11-х класів.

     В олімпіаді  взяли участь 78 учнів  (6 клас – 18, 7 клас – 16, 8 клас –  18, 9 клас –  12, 10 клас – 8, 11 клас –  6) із 25 загальноосвітніх навчальних закладів району.

    Переможцями стали:

І місце

- Окач Наталія – учениця 6 класу Храпинської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

- Музичко Михайло – учень 6 класу Бродницької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

- Полюхович Альона – учениця 7 класу Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

- Улітко Тетяна – учениця 8 класу Вичівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

- Саган Олесь – учень 9 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія;

- Волочнюк Максим – учень 10 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

- Полюхович Юлія – учениця 11 класу Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

ІІ місце

- Ломазей Катерина – учениця 6 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

- Полюхович Ярина – учениця 6 класу Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

- Масюк Тетяна – учениця 6 класу Іванчицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

- Івашкевич Юлія – учениця 7 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

- Кучечук Олександра – учениця  8 класу Локницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

- Дяденчук Владислав – учень 8 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

- Полюхович Христина – учениця 9 класу Серницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

- Воробей Богдан – учень 10 класу Прикладницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

ІІІ місце

- Голяка Дмитро – учень 6 класу Зарічненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

- Ковенько Олександр – учень 6 класу Борівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

- Ярмак Орест – учень 6 класу Мутвицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

- Мельникович Андрій – учень 6 класу Вовчицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів;

- Мелейчук Дарина – учениця 7 класу Новорічицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

- Романова Світлана – учениця 7 класу Мутвицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

- Корнійчук Дмитро – учень 8 класу Мутвиицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

- Полюхович Владислав – учень 9 класу Дібрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

- Харковець Артур – учень 9 класу Кухченської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

Зичимо переможцям та їхнім наставникам

успіхів у подальших олімпійських перегонах.

 

28

Переглядів: 61 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Copyright MyCorp © 2017
uCoz