Вівторок, 26.09.2017, 12:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Зарічненський райметодкабінет

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Листопад » 28 » Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології у 2016/2017 навчальному році
11:21
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології у 2016/2017 навчальному році

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської

учнівської олімпіади з  біології

у 2016/2017 навчальному році

25 листопада 2016 року на базі Зарічненського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія" проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, в якому взяли участь 47  учнів 8–11-х класів із 19 загальноосвітніх навчальних закладів району: 16учнів – 8-х класів, 14 – 9-х класів, 9 – 10-х класів та 8 – 11-х класів.

Узагальнюючи  підсумки проведення ІІ етапу олімпіади, слід відзначити, що найкращі показники виявили  учні Зарічненського НВК, Серницької, Борівської,  Дібрівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Іванчицької , Бродницької загальноосвітніх навчальних закладів  І-ІІ ступенів.

Список

переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

 та вчителів, які підготували переможців

№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Навчальний заклад

Клас

Місце

Вчитель

  1.  

Ковенько Назар Васильович

Борівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів

8

1

Март Вікторія Петрівна

  1.  

Жмурак Богдана Генадіївна

Зарічненський НВК

загальноосвітня школа       

  І–ІІІ ступенів

8

1

Тишковець Людмила Віталіївна

  1.  

Тишковець Роман Русланович

Іванчицька загальноосвітня школа       

  І–ІІІ ступенів

8

2

Войтович Василь Васильович

  1.  

Делідон Ірина Григорівна

Бродницька

загальноосвітня школа     

    І–ІІ ступенів

8

2

Сорочинська Наталія Дмитрівна

  1.  

Диковицька Анастасія Федорівна

Серницька загальноосвітня школа  І–ІІІ ступенів

8

2

Полюхович Любов Яківна

  1.  

Новак Тамара Володимирівна

Зарічненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів

8

3

Бордяківська Людмила Петрівна

  1.  

Музичко Назар Володимирович

Вичівська загальноосвітня школа  І–ІІІ ступенів

8

3

Костюкович Тетяна Миколаївна

  1.  

Мовчун Лілія Василівна

Неньковицька загальноосвітня школа     

    І–ІІІ ступенів

8

3

Корнійчук Ірина Анатоліївна

  1.  

Полюхович Олег Сергійович

Серницька загальноосвітня школа   І–ІІІ ступенів

9

1

Полюхович Любов Яківна

  1.  

Волочнюк Наталія Володимирівна

Зарічненський НВК

загальноосвітня школа       

  І–ІІІ ступенів

9

2

Тишковець Людмила Віталіївна

  1.  

Корнійчук Назар Володимирович

Іванчицька

загальноосвітня школа    

     І–ІІ ступенів

9

2

Войтович Василь Васильович

  1.  

Портюх Мирослава Леонідівна

Мутвицька загальноосвітня школа   І – ІІІ ступенів

9

3

Корнійчук Тамара Анатоліївна

  1.  

Мандрійчук Ганна Іванівна

Перекальська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

9

3

Демковець Галина Андріївна

  1.  

Чміль Катерина Віталіївна

Локницька загальноосвітня школа   І – ІІІ ступенів

9

3

Васерук Зоя Віталіївна

  1.  

Ковтунович Анастасія Ігорівна

Дібрівська загальноосвітня школа   І – ІІІ ступенів

10

1

Ковтунович Жанна Василівна

  1.  

Поляк Дарина Петрівна

Борівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів

10

1

Поляк Альона Миколаївна

  1.  

Поляк Ірина Іванівна

Кухітсько-Вільська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів

10

2

Мусійчук Ліна Володимирівна

  1.  

Дмитрук Іван Васильович

Неньковицька загальноосвітня школа     

    І–ІІІ ступенів

10

3

Кочерешко Ірина Анатоліївна

  1.  

Полюхович Ірина Василівна

Серницька загальноосвітня школа   І–ІІІ ступенів

10

3

Янковська Олена Іванівна

  1.  

Петровець Інна Василівна

Зарічненський НВК

загальноосвітня школа       

  І–ІІІ ступенів

10

3

Тишковець Людмила Віталіївна

  1.  

Петровець Ольга Миколаївна

Зарічненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів

10

3

Полівко Світлана Аркадіївна

  1.  

Полюхович Юлія Андріївна

Серницька загальноосвітня школа   І–ІІІ ступенів

11

1

Полюхович Любов Яківна

  1.  

 

Секретар Оксана Сергіївна

Вичівська загальноосвітня школа  І–ІІІ ступенів

11

2

Костюкович Тетяна Миколаївна

  1.  

Шрамович Марина Михайлівна

Зарічненський НВК

загальноосвітня школа       

  І–ІІІ ступенів

11

3

Тишковець Людмила Віталіївна

  1.  

Федюшко Ілона Миколаївна

Зарічненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів

11

3

Алєксєєва Світлана Степанівна

  1.  

Мініч Ілона Ігорівна

Кухітсько-Вільська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів

11

3

Мусійчук Ліна Василівна

  1.  

Калюта Вікторія Андріївна

Борівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів

11

3

Поляк Альона Миколаївна

 
Щира подяка учасникам, переможцям та наставникам!
Переглядів: 111 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Copyright MyCorp © 2017
uCoz